bg
Firmalar Rehberi Sitesi
Hakkımızda 14/11/2013

www.ankararehberin.com 'a Hoşgeldiniz! Türkiye'nin Başkent'i Ankara'nın sınırları içerisinde tanınmış ve saygı duyulan firmaları internet ortamında tanıtıp daha geniş bir müşteri kitlesine ulaştırmak amacıyla, Kurulmuştur...
ankararehberin.com, şirketlerin interneti verimli bir ticari kanal olarak kullanıp, bu kanaldan kendilerine değer yaratmaları konusuna odaklanan bir online sitedir.
ankararehberin.com 'da yapabileceğiniz işlemlerden bazıları:
- Şirketinize özel sayfaları oluşturmak, şirket ve ürün bilgilerinizi sunmak - Online ürün kataloğuna ürünlerinizi yükleyip, tanıtmak - Ticari teklifler yayınlayarak ilgililerin sizi bulmasını sağlamak - Yayınlanmış ticari tekliflere başvuruda bulunmak

- İnternet ortamında sektörel arama yapan kişi ya da şirketlerin şirketinize ulaşmasını sağlamak üyelik avantajlarını daha detaylı incelemek için bu linki , hemen üye olmak için kullanabilirsiniz.
Şirketinize  özel web sayfalarını oluşturacak; burada şirketinizi ve ürünlerinizi istediğiniz şekilde tanıtabileceksiniz.
Bilgilerinizi kontrol paneliniz yardımıyla istediğiniz zaman güncelleyebileceksiniz.
Online ürün kataloğu sayesinde ürünlerinizi görsel olarak yayınlayacak, ürün bilgilerinizi sunabileceksiniz.
Kampanya ve duyuru ilanlarınızı,videolarınızı yayınlayarak ilgili kişilerin sizi bulmasını sağlayacaksınız.
Ayrıca her gün ürünleriniz hakkında arama yapan çok sayıda kişinin ulaştığı bir sitede onların sizi bulmasını sağlayacaksınız.